Полтавська Битва 2017

23-го вересня пройшов традиційний турнір з Кіокушин карате «Полтавська Битва», у якому взяла участь рекордна кількість спортсменів: 408 –  в розділі куміте та 24 – в  розділі ката. Географія учасників турніру збільшується, масштаб змагань зростає, інтерес до цього виду спорту підвищується.

Суботній день зустрів нас холодною погодою та дощем, але ніхто з учасників змагань на це не звертав уваги, адже всі думки були зосереджені на боях, медалях, кубках, суперниках. Кожен прокручував у голові майбутній бій, виконане ката, перемогу одним ударом та найвищий бал за виконання техніки.

О 10.00 всі учасники були вистроєні на параді. Три татамі були повністю заповнені бійцями та катистами. Вони захищали честь таких міст, як Полтава, Пирятин, Глобино, Миргород, Київ, Миколаїв, Кривий Ріг, Ромни, Кременчук, Новомосковськ, Запоріжжя, Ірпінь, Херсон, Дніпро та Харків. Запрошені почесні гості побажали завзяття, терпіння, мужності бійцям, стремління до перемог та удачі. І це те, що їм було потрібно під час усього турніру, адже на татамі вийшли кращі представники своїх команд. Ніхто нікому не хотів віддавати перемогу без бою, всі взяли участь  для виявлення найсильніших. Бійці були налаштовані серйозно, і тому бої проводили на максимумі своїх можливостей.

Турнір проходив на одному диханні – чудова організація суддів, якісний контроль поєдинків та бійців в категоріях, три татамі та прекрасна взаємодія між тренерами, батьками і суддями. Мені приємно бути частиною такого дійства, стати учасником змагань сили, духу та волі. Хтось програв, хтось виграв, завжди будуть переможені і переможці. Потрібно йти вперед і кожну поразку сприймати як урок для себе, аналізувати та робити висновок. Бажаю жаги до перемог, стійкості та постійності в тренуваннях, удачі та гарного настрою. ОС!

Дмитрий Мещерский on Email
Дмитрий Мещерский
Автор спортивных статей
Инструктор Карате
Карате для меня - Развитие силы и духа, достижение целей, мой стиль жизни!

Отправь друзьям в социальные сети

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.